Докладаємо руку до розбудови післявоєнної України

15 травня 2023
 Докладаємо руку до розбудови післявоєнної України

Навіть попри те, що поки Україна є полем активних бойових дій з російською агресією, кожен з нас вже сьогодні думає, якою Україна буде завтра, після нашої перемоги

Завдяки відвазі українців та їх спроможності чинити спротив російській потузі наша країна стала брендом світового масштабу. Так, ми боремося за визволення своєї землі, але ми так само боремося за цінності. Для нас це екзистенційна війна.

Щоб здобуту впізнаваність зберегти і після війни, українці мають показати світові розбудову своєї сучасної держави. Україна повинна стати країною з потужним постіндустріальним сектором, великими інноваціями, нульовою толерантністю до корупції, з впровадженими сильними економічними свободами, з розвинутим малим та середнім підприємництвом, з привабливим і комфортним бізнес кліматом. Україна має відмовитися від сировинного типу економіки, має розвивати свій експортний потенціал, має вкладатися в людей, працювати з їх свідомістю.

Україна має бути орієнтованою на майбутнє, тоді українці будуть цікавими світові, тоді Київ буде у мейнстрімі світової цивілізації. Вважаю, до цієї роботи кожен з нас має докласти свою руку.

Мій досвід як представника ТПП України в країнах МЕРКОСУР, який я акумулював за 8 років спілкування й розвитку контактів з представниками бізнес та політичної еліти країн Латинської Америки (ЛА) повинен конвертуватися в успіх України щодо її експортних можливостей, диверсифікації ринків збуту, зміцнення політичних та економічних взаємовідносин з великим латиноамериканським континентом.

У моєї команди є бачення підходів, знання специфіки сегментів ринків, потенціалу, потреб країн Латинської Америки та їх економік. Ми вивчили характерні особливості місцевого менталітету, тонкощі ведення бізнесу. У нас напрацьовані міцні зв’язки з біржами, впливовими бізнес асоціаціями ключових країнах континенту, є розуміння того, який контент запропонувати українським експортерам на ринках ЛА.

На численні запити та пропозиції латиноамериканських партнерів, а також у зв’язку з їхньою серйозною зацікавленістю у налагодженні бізнес контактів з Україною ми вважаємо логічним у найближчій перспективі відкрити офіс представництва ТПП України в Іспанії, у м. Барселона. Саме цю європейську країну латиноамериканці вважають комфортною площадкою для контактів з українською стороною, іспаномовним центром перетину багатьох напрямків впливу економічного й політичного змісту. Більш того це ефективно з точки зору обставин війни, в яких знаходяться і намагаються вести економічну діяльність представники українського підприємництва.

Російське вторгнення зірвало багато планів, які українці хотіли втілити в життя. Утім про плани ніхто не забув, ми їх просто відклали до того часу, коли вичавимо російських окупантів зі своєї землі, а це обов’язково станеться. Серед таких планів були наміри команди президента Володимира Зеленського реалізувати «латиноамериканське турне», щоб на високому політичному рівні дати імпульс для подальшої ефективної співпраці по багатьом напрямкам з величезним , перспективним континентом, щодо якого протягом довгого часу українське керівництво й дипломатія виявляли свою недалекоглядність.

Наша команда вважала би за честь підтримати президентські плани щодо концентрації уваги на розвитку відносин між Україною і країнами Латинської Америки, на встановленні стабільного взаєморозуміння з метою підняття рівня співпраці до максимуму в політичній та економічній сферах. До того ж, для Києва важливо концентрувати підтримку світу у найважчий для України історичний час.

Представник ТПП України в країнах МЕРКОСУР, Едуард Єфіменко

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко