«Дитячі» поліцейські разом із кінологами завітали до вихованців альтернативної школи у Солом’янському районі столиці

20 червня 2022
 «Дитячі» поліцейські разом із кінологами завітали до вихованців альтернативної школи у Солом’янському районі столиці
Правоохоронці нагадали дітлахам про загальні правила безпечної поведінки у повсякденному житті та розповіли про алгоритм дій у разі небезпеки
 
Окрім цього, працівники поліції продемонстрували навички чотирилапих напарників малечі та разом із ними спробували відпрацювати команди.
 
 
В рамках проведення превентивних заходів під назвою «Безпечне літо» інспектори ювенальної превенції Солом’янського управління поліції спільно із інспекторами-кінологами кінологічної служби столичного главку та службовими собаками завітали до приватної альтернативної школи «Keli School».
 
 
Правоохоронці провели для дітлахів пізнавальний урок щодо власної безпеки, а також познайомили їх із чотирилапими напарниками.
 
Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, собака и на открытом воздухе
 
«Дитячі» поліцейські розповіли малечі про правила поведінки у побуті, якщо залишились без нагляду дорослих, а також при спілкуванні із незнайомцями та нагадали про необхідність звернутись до працівників поліції у разі небезпеки. Окремо правоохоронці зосередили увагу на забороні чіпати невідомі предмети на вулиці аби уникнути непоправних наслідків в умовах воєнного стану.
 
Возможно, это изображение 4 человека и люди стоят
 
В свою чергу, співробітники кінологічної служби продемонстрували дітлахам, як службові собаки виконують пошук вибухівки чи боєприпасів, або ж затримують умовного зловмисника. Також поліцейські надали вихованцям можливість відчути себе справжніми кінологами та відпрацювати із пухнастими захисниками навчені команди.
 
Наприкінці заходу дітки подарували правоохоронцям свої малюнки із улюбленими породами собак, які вони підготували заздалегідь та попрохали проводити такі зустрічі якомога частіше.
Події Відео 20 червня 2022

«Поліцейські Києва затримали чоловіка за вбивство орендодавця квартири», - начальник Солом‘янського управління поліції Іван Жук

Через виселення з помешкання зловмисник схопив ніж та чотири рази вдарив потерпілого в живіт та груди