Генсек ООН стурбований ситуацією на Корейському півострові

17 березня 2023
 Генсек ООН стурбований ситуацією на Корейському півострові

Запуск крилатої ракети з північнокорейського підводного човна

Антоніу Гутерріш закликав КНДР повністю виконувати свої міжнародні зобов'язання щодо всіх резолюцій Радбезу.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш стурбований зростанням напруженості на Корейському півострові.

Про це на брифінгу в Нью-Йорку 15 березня заявив його прес-секретар Стефан Дюжаррик, повідомила прес-служба організації.

"Діяльність Корейської Народно-Демократичної Республіки, що триває, пов'язана з ядерною зброєю, суперечить її зобов'язанням у рамках відповідних резолюцій Ради безпеки", - наголосив спікер генсека ООН.

Генеральний секретар знову закликає КНДР повністю виконувати свої міжнародні зобов'язання щодо всіх відповідних резолюцій Радбезу, додав Дюжаррик.

"Дипломатична взаємодія залишається єдиним шляхом до сталого миру і повної денуклеаризації Корейського півострова, що піддається перевірці", - зазначив він.

Нагадаємо, з 13 березня США та Південна Корея проводять спільні командно-штабні навчання, головна мета яких - відбиття потенційної агресії КНДР.

На тлі маневрів союзників Пхеньян провів кілька запусків ракет. Зокрема, 14 березня Північна Корея протестувала дві балістичні ракети середнього радіусу дії, а 16 березня - великої дальності.

Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут