«Героєм може бути кожен українець, потрібне лише бажання допомогти», - дільничний офіцер поліції Денис Кондратюк

20 червня 2022
 «Героєм може бути кожен українець, потрібне лише бажання допомогти», - дільничний офіцер поліції Денис Кондратюк

Поліцейський разом з представниками благодійного фонду «Спадок» брав участь в евакуації мешканців сіл Мощун, Горенка та Пуща Водиця

Рятувальні операції проводились постійно з дня окупації населених пунктів російськими загарбниками.

Денис Кондратюк розпочав свою службу в правоохоронних органах у 2001 році. З 2007 року він працює дільничним офіцером поліції сектору превенції відділу поліції № 2 з обслуговування мікрорайонів 7-11 та дачних кооперативів «Сади» Оболонського управління поліції.

«24 лютого 2022 року нас з колегами підняли по бойовій тривозі та зібрали на території управління. Я одразу визвався добровольцем щоб допомагати місцевим мешканцям Київщини. Разом з благодійним фондом «Спадок» та представниками територіальної оборони ми розпочали поїздки з евакуації громадян», - розповів поліцейський.

Вже на початку березня російські окупанти досягли кордону Київської області з Києвом та почали активно обстрілювати населені пункти Мощун та Горянка. Тож жителі цих сіл були дуже налякані й залишись без світла та мобільного зв'язку.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

«Коли ми заходили на подвір’я, то бачили наслідки «руського миру» - зруйновані будинки, пошкоджені автівки, страх та сльози в очах людей, які вимушені були ховатися в підвалах та погребах, аби зберегти життя».
Також Денис разом з колегами та волонтерами супроводжував гуманітарну допомогу для тих, хто залишився без домівок, рідних та близьких. Деякі з мешканців відмовлялись покидати рідні села, проте більшість людей з переїжджали до бомбосховища.

На зображенні може бути: 6 людей та на відкритому повітрі

«Таким чином ми евакуювали близько 1000 українців та допомогли бажаючим переїхати до більш безпечних населених пунктів України. А тих, хто не мав можливості знайти житло, прихистили місцеві мешканці. Героєм може бути кожен, потрібне лише бажання допомогти», - додав капітан поліції Денис Кондратюк.

Події Відео 20 червня 2022

«Поліцейські Києва затримали чоловіка за вбивство орендодавця квартири», - начальник Солом‘янського управління поліції Іван Жук

Через виселення з помешкання зловмисник схопив ніж та чотири рази вдарив потерпілого в живіт та груди