Глава МЗС Британії: найкращий шлях захистити Молдову – це допомогти у захисті України

17 березня 2023
 Глава МЗС Британії: найкращий шлях захистити Молдову – це допомогти у захисті України

Міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі заявив у четвер, що найкращий спосіб захистити Молдову від нападу Росії - це допомогти українцям у захисті

Про це повідомляє The Guardian.

На запитання журналістів, чи планує Британія надати військову підтримку Молдові, Клеверлі відповів: "Ми твердо переконані, що один з найкращих способів захистити Молдову від фізичного нападу - це допомогти українцям захистити себе від Росії".

Раніше речник Кремля Дмитрій Пєсков вважає, що керівництво Молдови заразилося "русофобською інфекцією", у той час як Москва прагне добросусідських відносин із Кишиневом.

Нагадаємо, президентка Мая Санду заявила на Мюнхенській конференції з безпеки, що українці борються і за свободу Молдови.

Коментуючи та засуджуючи російську агресивну війну, Санду наголосила, що існувала серйозна загроза окупації Молдови військами РФ, однак зараз цей ризик суттєво знизився завдяки успішним діям ЗСУ.

"Нема безпосередньої військової загрози для Молдови, Україна забезпечує нашу безпеку", - наголосила президентка.

Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут