Єрмак провів телефонні переговори із Салліваном

09 березня 2023
 Єрмак провів телефонні переговори із Салліваном

Сторони обговорили рішення України щодо оборони Бахмута та поточні міжнародні зусилля із надання оборонної та фінансової підтримки Україні

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак під час телефонної розмови з радником президента США з питань нацбезпеки Джейком Салліваном обговорив рішення України щодо оборони Бахмута. Про це повідомляє ОП.

Зазначається, що Єрмак поінформував співрозмовника про актуальну ситуацію на фронті та рішення, ухвалені президентом України Володимиром Зеленським та військовим керівництвом про хід оборонної операції на Бахмутському напрямку.

Також сторони обговорили поточні міжнародні зусилля щодо надання оборонної та фінансової підтримки Україні.

Крім того, Єрмак розповів про злочини РФ проти українців - викрадення, депортацію та примусове усиновлення українських дітей з окупованих територій.

Глава ОП також заявив про масштабну шкоду для навколишнього середовища в Україні, якої завдає російська агресія, і що її наслідки вплинуть на екосистему усієї Європи.

Нагадаємо, на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача було прийнято рішення, що ЗСУ продовжать обороняти Бахмут і посилювати позиції у місті.

За даними розвідки Британії, ЗСУ стабілізували північну лінію оборони Бахмута.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко