ЄС заборонив надавати росіянам потужності для зберігання газу

27 лютого 2023
 ЄС заборонив надавати росіянам потужності для зберігання газу

ЄС заборонив надавати громадянам РФ потужності для зберігання газу

Метою цього заходу назвали забезпечення постачання газу до ЄС та позбавлення РФ можливості маніпулювати ринком.

Європейський союз у рамках 10 пакету антиросійських санкцій запровадив заборону на надання громадянам та юридичним особам із РФ потужностей для зберігання газу на території ЄС. Про це йдеться у заяві Ради ЄС, опублікованій у суботу, 25 лютого.

Виняток робиться для інфраструктури зрідженого газу (ЗПГ).

Зазначається, що такий захід дозволить захистити надійність постачання газу до Євросоюзу та уникнути використання РФ постачання газу як зброю та ризиків маніпуляцій на ринку.

Нагадаємо, влада Євросоюзу затвердила 10 пакет санкцій проти Росії. До списку включили 121 фізичну та юридичну особу, введено значні обмеження на імпорт/експорт, заборонено російські пропагандистські ЗМІ.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна очікує від Європи рішучих кроків проти Росатому та російської атомної промисловості, збільшення тиску на військових та банки.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко