Ігор Клименко: Команда МВС робить все, аби максимально наблизити нашу перемогу

25 травня 2023
 Ігор Клименко: Команда МВС робить все, аби максимально наблизити нашу перемогу

Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко

Ігор Клименко розповів, що наразі у пріоритеті відомства формування підрозділів «Гвардії наступу», які звільнятимуть нашу країну від російських загарбників.

Також у пріоритеті робота всіх підрозділів МВС, які забезпечують безпеку громадян на всій території України – як у прифронтових, так і у мирних регіонах та здійснюють стабілізаційні заходи на деокупованих територіях.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що у всьому йому допомагає команда Міністерства та взаємодія з Офісом Президента:

«Сформувати з нуля таку кількість підрозділів з такою кількістю добровольців – це рутинна робота. І вона контролюється Президентом, Керівником Офісу і заступниками керівника. Тому що озброєння, логістика, проблеми, з якими ми зіштовхнулися у перші дні, з формуванням цих підрозділів – вони вимагають спільної командної роботи. Наш єдиний пріоритет на сьогоднішній день – це перемога в широкомасштабній війні з рф».

За словами Ігоря Клименка, наразі потрібно зробити все можливе, щоб Сили безпеки і оборони нашої держави в максимально короткий час здобули перемогу.

Також Глава відомства розповів про ще один пріоритет Міністерства внутрішніх справ України – це боротьба з корупцією:

«Це пріоритет також на мирний час, щоб ті підрозділи, які, в тому числі, розкривають злочини, ті підрозділи, які забезпечують громадський порядок, які охороняють кордон і виконують сервісні послуги, були очищені від можливих проявів корупції».

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко