Юний киянин увійшов до п’ятірки кращих світових гравців з настільного тенісу

27 вересня 2022
 Юний киянин увійшов до п’ятірки кращих світових гравців з настільного тенісу

Володимир Невіжин — Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 23

11-річний Володимир Невіжин потрапив до топу кращих тенісистів світу свого віку за рейтингом ITTF (Світової федерації настільного тенісу).

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 23 Деснянського району міста Києва Володимир Невыжин сьогодні серед кращих тенісистів світу за рейтингом ITTF (Світової федерації настільного тенісу). Своє високе місце Володимир посів серед хлопців віком до 11 років.

Рейтинг ITTF

У 2022 році Володимир отримав декілька нагород на престижних міжнародних турнірах WTT Cotender. Крім того, він здобув золоту медаль на 5-му Всесвітньому фестивалі настільного тенісу, що проходив у Будапешті.

«Володимир продовжує наполегливо тренуватися та нарощувати свій потенціал. Ми вітаємо юного спортсмена та бажаємо подальших успіхів у підкоренні спортивного олімпу. Деснянський район пишається талановитим земляком!», — зазначають у Дарницькій РДА.

За інформацією Федерації настільного тенісу, з 377 ігор Володимир здобув перемогу у 70%. Він має рейтинг 24,2% з 30%.

До слова, нещодавно киянин Богдан Колмаков став чемпіоном світу з паркуру. Це вже його друге золото з цього виду спорту.

Джерело Вечірній Київ
Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут