Із 1 червня в Україні запрацює електронний лісорубний квиток

15 травня 2023
 Із 1 червня в Україні запрацює електронний лісорубний квиток

В Україні з 1 червня буде запущено електронний лісорубний квиток та сертифікат про походження деревини

Про це у Фейсбуці повідомив генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець.

«Уряд прийняв постанову про запуск електронного лісорубного квитка та сертифікату про походження деревини. Над цими змінами працювала наша команда Держлісагентства два роки», - йдеться в повідомленні.

Зміни набувають чинності з 1 червня.

За словами очільника держпідприємства, із запровадженням е-лісорубного квитка будуть мінімізовані корупційні ризики, яких вистачало за часів існування паперового варіанту документа.

Електронний квиток надаватиметься на кожну окрему ділянку, де планується заготівля, і буде містити інформацію про всі види рубок. Його дія поширюватиметься на всіх лісокористувачів. ДП “Ліси України” також зобовʼязується користуватися цією послугою.

Читайте також: В Україні перевиконали план посадки дерев за програмою «Зелена країна»
Е-лісорубні квитки автоматично вноситимуться на карту сайту ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» та в систему електронного обліку деревини, що дозволить створити єдину електронну базу даних.

Як підкреслив Болоховець, і лісорубний квиток, і сертифікат про походження деревини можна буде отримати онлайн.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів схвалив пропозицію Міндовкілля із запровадження з 1 червня в Україні лісорубного квитка в електронній формі.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко