Майбутня посол Естонії в Україні почала вчити українську мову

22 травня 2023
 Майбутня посол Естонії в Україні почала вчити українську мову

Естонська дипломатка Аннелі Кольк, яка восени 2023 року очолить посольство в Києві, розповіла, що почала вчити українську мову

Про це вона сказала в інтерв’ю Postimees.

Кольк розповіла, що її очікування від майбутньої роботи пов’язані "з перемогою і відновленням України", відзначивши потужну підтримку Києва з боку держави й народу.

"Я знаю, що в нас у посольстві в Києві чудова команда, на співпрацю з якою я вже дуже чекаю. Міністерство закордонних справ також передбачило спеціальні курси, які я скоро почну проходити. Поступово вивчаю українську мову", – зазначила дипломатка.

Аннелі Кольк, яка з 1999 року працює в дипломатичній системи Естонії, нині очолює посольство в Туреччині. У травні президент Естонії Алар Каліс обрав її новим послом в Україні.

Нинішній очільник посольства Естонії в Києві Каймо Кууск, як очікується, завершить каденцію протягом літа й стане послом у Литві.

Раніше своїм досвідом вивчання української мови поділилась посол Великої Британії Мелінда Сіммонс.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко