Останні кадрові чистки в ОП і ОГП: рівень вимог до топ керівництва піднімається

01 лютого 2023
 Останні кадрові чистки в ОП і ОГП: рівень вимог до топ керівництва піднімається

Останні кадрові чистки в ОП і ОГП: рівень вимог до топ керівництва піднімається

Кінець першого місяця нового календарного року позначився низкою кадрових звільнень у топ державних установах країни. Варто зазначити, що звільнення зачепили саме ланку керівників

Оскільки обставини, пов’язані з зорепадом звільнень, широко й детально висвітлювалися практично у всіх ЗМІ, було б логічно сформулювати головний висновок – президент вимагає від державників, що займають керівні посади, максимальної фаховості, ефективності, доброчесності й нульової толерантності до корупції.

Кадрові рішення торкнулися й Офісу ГПУ. З займаної посади був звільнений перший заступник генпрокурора Олексій Симоненко. На його місце призначено Олексія Хоменка, який з вересня минулого року був заступником генпрокурора, а до цього працював керівником Київської обласної прокуратури. До речі, призначення Хоменка стало не просто формальним пересуванням фігур у першому колі керівництва Офісу ГПУ, а справедливим і вдалим кадровим рішенням генпрокурора, який отримав в особі свого першого заступника не просто ефективного керівника, але й надійне плече фахової та моральної людини.

Якими б різними не були експертні точки зору щодо останніх кадрових рішень, з боку влади такі кроки стали своєчасними й адекватними. Влада блискавично відреагувала звільненнями на представлені громадським суспільством та ЗМІ факти невідповідності деяких осіб рівню своїх високих посад, особливо в умовах війни, коли у громадян є величезний запит на справедливість і рішучу боротьбу з будь-якими проявами корупції.

Останні кадрові чистки без сумніву додадуть позитивної динаміки у діяльності всієї владної вертикалі, на кожному її рівні, додадуть вмотивованості й розуміння того, що незважаючи на кабінети, статус або зв’язки, кожен може втратити крісло, понести непоправні репутаційні й іміджеві втрати або бути притягнутим до відповідальності, у випадку порушення законності. Під час війни президент піднімає планку вимог до керівництва країни на найвищий рівень. Останні кадрові звільнення – це сигнал саме про такі процеси.

Едуард Єфіменко

Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут