Подолання корупції буде принциповим для подальшої перемоги

10 травня 2023
 Подолання корупції буде принциповим для подальшої перемоги

Уже понад рік Україна відстоює своє існування у боротьбі з російською агресією

Подолання цього виклику стало для українців найважливішим завданням, відсунувши на другий план проблеми корупції та всі інші чутливі питання, котрі ще до 24.02.22 здавалися у топі порядку денного країни.

Та разом з тим, коли українські військові показали свою здатність гнати загарбника зі своєї землі та поступово визволяти захоплені ним території, почалися активні розмови про відбудову України в усіх сенсах.

Прийшло усвідомлення, що воєнний стан не повинен відміняти подолання корупції, адже саме цей процес буде принциповим для подальшої перемоги, ефективного відновлення країни та її інтеграції у цивілізований світ.

Відверто кажучи, війна не тільки не зняла питання корупції, а й повернула їх у коло нагальних, не менш важливих питань, ніж ті, що пов’язані з забезпеченням воєнних потреб.

Едуард Єфіменко

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко