Прикордонники першими вступили в бій як у 2014, так і в 2022 році

08 березня 2023
 Прикордонники першими вступили в бій як у 2014, так і в 2022 році

На цьому наголосив сьогодні представник Державної прикордонної служби України Андрій Кучеренко на конференції «Інтеграція збройних структур у Національній обороні

Досвід України для Литви», розповідаючи про роботу Державної прикордонної служби під час повномасштабного вторгнення.

«Прикордонна служба входить до складу сектору безпеки та оборони виконуючи як правоохоронні, так і оборонні функції. Майже 60% служби перебуває в оперативному підпорядкуванні ЗСУ», – сказав Андрій Кучеренко.

За його словами, прикордонники разом з іншими українськими захисниками перебувають у найгарячіших напрямках, зокрема, захищаючи в ці хвилини Бахмутський, Лиманський та Авдіївський напрями.

Наразі прикордонники здійснюють охорону державного кордону з рб та рф, а це понад 3 тис. км. Від початку збройної агресії вони витримали понад 8 тис. обстрілів, знищили значну кількість живої сили та понад 200 одиниць техніки ворога.

Андрій Кучеренко наголосив, що прикордонні підрозділи на деокупованій частині кордону з росією продовжують нести службу безпосередньо на державному кордоні під вогнем противника на передовій.

Щодо ситуації на пунктах пропуску, представник ДПСУ повідомив: «З 24 лютого 2022 і станом на кінець січня 2023 року на державному кордоні у пунктах пропуску оформлено 31,97 млн осіб: в Україну – 14,61 млн, з України – 17,36 млн».

Джерело mvs.gov.ua
Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко