Рада зняла обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року

20 червня 2022
 Рада зняла обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року

Верховна Рада внесла тимчасові зміни до закону про загальну середню освіту, які скасовують на час воєнного стану обмеження на кількість учнів у класах і тривалість навчального року

За це проголосували 302 народних депутати.

Рішення парламенту призупиняє норму закону про загальну середню освіту, яка встановлює тривалість освітнього процесу в межах навчального року не менше 175 навчальних днів.

Також призупиняються положення про наповнюваність класу – не менше 5 і не більше 24 учнів у початковій школі, не менше 5 і не більше 30 – у базовій чи профільній школі.

Рада дозволила продовжувати контракти з директорами шкіл без проведення конкурсу до припинення воєнного стану плюс шість місяців.

Також депутати призупинили дію положення, що вимагала проводити громадські обговорення для реорганізації, зміни типу чи ліквідації шкіл у сільській місцевості.

Заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко заявив, що освітній процес в школах з 1 вересня планують відновити в режимі офлайн.

Події Відео 20 червня 2022

«Поліцейські Києва затримали чоловіка за вбивство орендодавця квартири», - начальник Солом‘янського управління поліції Іван Жук

Через виселення з помешкання зловмисник схопив ніж та чотири рази вдарив потерпілого в живіт та груди