Ринок праці оживає: зростає кількість вакансій, за рік 600 000 українців знайшли роботу

17 березня 2023
 Ринок праці оживає: зростає кількість вакансій, за рік 600 000 українців знайшли роботу

На ринку праці фіксуються позитивні тенденції, зростає кількість найманих працівників та вакансій від роботодавців

600 000 українців повернулися до роботи з березня минулого року. Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

"Хоча станом на сьогодні ми ще не досягли довоєнного рівня кількості зайнятих, можемо констатувати, що з березня минулого року 600 000 українців повернулися до роботи. Станом на кінець 2022 року кількість найманих працівників, за даними реєстру застрахованих осіб, становила 8,6 мільйона", – розповіла Бережна.

За її словами, активізації ситуації на ринку праці сприяли запроваджені програми стимулювання підприємництва та зайнятості, такі як грантові програми "єРобота", програми виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб тощо.

"Також набирає обертів проєкт "Армія відновлення", завдяки якому ми залучаємо безробітних до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни. На сьогодні до виконання таких робіт залучено вже понад 9500 безробітних в 14 областях. Беззаперечним лідером у цьому проєкті є Полтавська область. Ці люди отримують від держави оплату щонайменше 6700 грн, що є більшим, ніж середній розмір допомоги з безробіття. Держава вже виплатила безробітним за виконання робіт з відновлення 63 млн грн", – повідомила заступниця міністра.

Джерело LIGA.Бізнес
Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут