Столичний поліцейський облаштував ігровий майданчик сучасним покриттям

20 червня 2022
 Столичний поліцейський облаштував ігровий майданчик сучасним покриттям

З народженням донечки спеціаліст-криміналіст Печерського управління поліції Артем Логвин власними зусиллями обладнав ігрову зону для дітлахів

Оновленому майданчику тішаться не тільки малюки, а й батьки, адже для кожного з них на першому місці безпека дітей.

Дитячий майданчик – найулюбленіша зона активного відпочинку дітлахів, місце нових знайомств, веселих рухливих ігор, маленька територія дитинства. Ще зовсім нещодавно біля будинку на бульварі Праці, що у Дніпровському районі столиці, зона ігрового майданчику була занедбана та небезпечна, а вже сьогодні малеча бігає на сучасному новенькому покритті, яке обладнав столичний поліцейський Артем Логвин.

«Саме на майданчиках під час прогулянки дітки починають взаємодіяти з ровесниками, пізнають світ і активно розвивають свої фізичні навички. Ідея щодо облаштування території з’явилася відразу після народження моєї донечки Аліси, а перші її кроки стали стимулом якнайшвидше облаштувати безпечне покриття, яке мінімізує травматизм. У вільний від роботи час я почав приводити до належного стану територію і робити нове покриття», - розповів правоохоронець.

Вже за тиждень 300 м2 території ігрового майданчику було обладнано сучасним безпечним м’яким покриттям у вигляді штучної трави. Поліцейський став супергероєм не тільки для своєї донечки Аліси і усіх дітлахів, які граються на майданчику, а і для їх батьків.

«Умови, в яких зростають наші дітки, мають бути належними, тому наше завдання, як батьків, зробити усе, аби малеча зростала щасливою та здоровою. В умовах воєнного стану дітки також швидко дорослішають, але так хочеться дати їм чим більше радісних моментів дитинства.

Безпечні прогулянки, радість в очах кожного малюка та дитячий сміх - сама та мета, яку я ставив перед собою і вона реалізувалась», - додав Артем Логвин.

Події Відео 20 червня 2022

«Поліцейські Києва затримали чоловіка за вбивство орендодавця квартири», - начальник Солом‘янського управління поліції Іван Жук

Через виселення з помешкання зловмисник схопив ніж та чотири рази вдарив потерпілого в живіт та груди