Тайвань допоможе Україні у відновленні інфраструктури: виділив 56 млн доларів

28 лютого 2023
 Тайвань допоможе Україні у відновленні інфраструктури: виділив 56 млн доларів

Міністерство закордонних справ Тайваню виділило близько 56 млн доларів у своєму бюджеті на 2023 рік на відновлення громадянської інфраструктури України

Про це повідомляється з посиланням на Caribbean News Global.

Зокрема, влада планує взяти участь у спільних зусиллях із відновлення українських лікарень, шкіл, церков, об'єктів енергетики, водопостачання, мостів і транспорту на двосторонній і багатосторонній основі.

У відомстві наголосили, що з початку вторгнення РФ уряд Тайваню передав загалом 27 тонн медичних препаратів і понад 700 тонн гуманітарної допомоги.

Крім того, Тайвань пожертвував понад 41 млн доларів на зусилля, докладені в координації з сусідніми країнами - включно з Польщею, Чехією, Словаччиною та Литвою - і міжнародними організаціями для спільного розселення українських біженців.

Раніше повідомлялося, що в Тайвані зробили висновки та засвоїли важливі уроки російсько-української війни, що допоможе Тайбею стримати агресію Пекіна у разі нападу.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко