Україна хоче йти в ЄС разом із Грузією, але грузинська влада рухається в протилежному напрямку, - Арахамія

14 березня 2023
 Україна хоче йти в ЄС разом із Грузією, але грузинська влада рухається в протилежному напрямку, - Арахамія

Україна хоче йти до Європейського Союзу разом із Грузією, але грузинська влада йде в протилежному напрямку

Таку думку висловив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у телеграм-каналі.

"Прем'єр-міністр Грузії ображено заявив, що нібито українські політики втручаються у внутрішні справи Грузії. Мені здається весь світ розуміє, що збереження демократії в Грузії, влада якої сповнена агентами Росії, - ключове завдання всього світового співтовариства", - зазначає нардеп.

За його словами, грузинський народ це розуміє, десятки тисяч молодих людей у Грузії це розуміють, а прем'єр-міністр вдає, що не розуміє.

"Думаю, що почне розуміти тоді, коли буде опубліковано рахунки та транзакції його найближчого оточення. Шкода лише, що в Грузії розслідувати це буде нікому, бо "рука руку миє". P.S. І досить лякати грузинський народ тим, що в Україні бажають Грузії війни. Ми, як ніхто інший, розуміємо, що таке війна і нікому таких страждань крім Росії, побажати не можемо. Україна хоче йти в ЄС разом із братами грузинами і дуже боляче спостерігати, як грузинська влада йде абсолютно у протилежному напрямку", - резюмує Арахамія.

Джерело Цензор.НЕТ
Події Відео 21 березня 2023

Сергій Дейнеко побував на позиціях прикордонників на Лиманському та Бахмутському напрямках

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко перебував у підрозділі на найгарячішому напрямку захисту нашої держави – місці-фортеці Бахмут