Ворог подвоїв кількість ракетоносіїв у Чорному морі: рівень ракетної загрози високий

15 травня 2023
 Ворог подвоїв кількість ракетоносіїв у Чорному морі: рівень ракетної загрози високий

Напоготові чотири ракетоносії, максимальний залп - до 25 "Калібрів"

У Чорному морі ворог вдвічі збільшив кількість ракетоносіїв. Максимальний залп - до 25 "Калібрів". Рівень ракетної загрози залишається високим.

Як повідомляє оперативне командування "Південь", наразі в акваторії корабельне угруповання противника складається із десяти одиниць. Якщо вчора в Чорному морі чергувало два ракетоносія, то сьогодні - чотири.

"Угруповання маневрує між мисом Тарханкут і Новоросійськом. Напоготові - чотири ракетоносії, один з яких підводний, максимальне спорядження - до 25 "Калібрів". Частину ракет ворог випустив під час нічної ракетної атаки", - уточнили у командуванні.

11 травня 2023 року Росія активізувала у Чорному морі розвідку безпілотниками.

12 травня 2023 року оперативне командування "Південь" повідомляло про відсутність в Чорному морі ракетоносіїв. Зокрема, поблизу узбережжя РФ та Криму перебувало вісім російських кораблів, але без "Калібрів" та великих десантних кораблів.

Того ж дня, 12 травня, ворог вивів у Чорне море два ракетоносії, високий рівень небезпеки.

Міноборони України натякнуло на подальшу долю Чорноморського флоту Росії на тлі передачі ЗСУ далекобійних крилатих ракет Storm Shadow.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко