Зеленський обговорив з Мелоні підготовку українських пілотів

22 травня 2023
 Зеленський обговорив з Мелоні підготовку українських пілотів

У межах робочого візиту до Японії для участі в саміті країн «Групи семи» Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Італійської Республіки Джорджею Мелоні

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Сторони відзначили важливість продовження діалогу між Україною та Італією щодо вагомих питань двосторонніх відносин. Володимир Зеленський і Джорджа Мелоні також обговорили перші результати візиту Президента України до Італії, який відбувся 13 травня», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час зустрічі йшлося про оборонну та політичну підтримку нашої країни з боку Італійської Республіки.

Президент України наголосив на необхідності вдосконалення спроможності протиповітряної оборони, включно з підготовкою наших пілотів.

Лідери скоординували позиції напередодні участі Зеленського в саміті держав «Групи семи».

Як повідомлялось, також в межах візиту до Японії Президент України провів зустріч із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. під час якої обговорили подальшу реалізацію домовленостей, досягнутих у межах візиту Президента України до Великої Британії, що відбувся 14 травня.

Події Відео 25 травня 2023

Ігор Клименко: Безпека в навчальних закладах завжди на особливому контролі в МВС

На цьому під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко